KOLONIE HARRY POTTER – CZY SZUKACIE WAKACYJNEJ MAGII?

Bez kategorii

Kolonie dla dzieci są świetną formą na spędzenie ciekawie wakacji. Dodatkowo rodzice mogą być w zupełności spokojni, gdyż taki wypoczynek zgłaszany jest do kuratorium oświaty i spełnia wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa. Przed wakacjami wiele rodziców zastanawia się na jaką kolonię zapisać dziecko. Nie jest to łatwy wybór. Zwłaszcza teraz, kiedy ofert jest bardzo dużo. Warto o tym porozmawiać ze swoją pociechą. Nie to ona zdecyduje, jaka tematyka będzie najodpowiedniejsza.

Wybór może być łatwiejszy, jeżeli dziecko interesuje się czymś konkretnym. Przykładowo kolonie Harry Potter będą idealnym wyborem dla wszystkich dzieci interesujących się tą tematyką. Jest ich naprawdę sporo.

Zapraszamy do Hogwartu…..

Harry Potter to młody czarodziej, który walczy ze złem. Książka o losach tego niezwykłego chłopca stała się hitem na całym świecie. Podobnie jest z ekranizacją tej powieści. Przygody Harrego i jego przyjaciół są tak niezwykłe, że nie sposób się nimi zainteresować.

Kolonie Harry Potter organizowane są nad morzem, nad jeziorami oraz w górach. Niezależnie od lokalizacji program tych obozów jest bardzo bogaty oraz atrakcyjny. Kolonie Harry Potter zapewniają dzieciom atrakcje rodem z Hogwartu.

Na koloniach Harry Potter dzieci mają możliwość spróbować rozgrywek sportowych prawdziwych magów. Siatoczary, turnieje zaczarowanego ping-ponga, magiczne biegi na czas oraz najpopularniejsza rozgrywka czarodziejów czyli Quidditch – oto dyscypliny, w których będą mogli się wykazać fani Harrego Pottera.

Różne dziedziny na jednej kolonii – sport, zielarstwo i lieratura!

Kolonie Harry Potter to także zajęcia z zielarstwa, na których uczestnicy stworzą magiczny zielnik. Nie zabraknie nauki tajemnego pisma oraz warsztatów motywacji. Kolonie Harry Potter uczą jak stać się pewnym siebie, jak radzić sobie ze stresem, jak rozwiązywać konflikty, a także jak odczytywać mowę ciała. Są to niezwykle ciekawe zajęcia. Z całą pewnością wiedza z tych warsztatów przyda się dzieciom po obozie.

Kolonie Harry Potter są bardzo kreatywne. Uczestnicy sami tworzą kapelusze, zaczarowane różdżki, uniwersalne amulety, a nawet herb wybranego domu magii. Kreatywność nie ma tutaj granic. Każdy może przedstawić swój indywidualny styl.

Kolonie Harry Potter podobnie jak inne tego typu imprezy turystyczne charakteryzują się różnorodnymi zajęciami. Dzieci biorą udział w warsztatach typowo związanych z Harrym Potterem ale także w rozgrywkach sportowych, dyskotekach, zabawach integracyjnych, konkursach, ogniskach, grach terenowych, wyprawach i wiele więcej. Cały dzień jest świetnie zagospodarowany.

Zwiedzaj z Harrym!

Kolonie Harry Potter to także wycieczki. Na każdym takim obozie, dzieci wyjeżdżają zapoznać się z okolicą, w której przebywają. Zwiedzają największe atrakcje regionu. Dzięki temu mogą się o nim dowiedzieć czegoś więcej. Dzieci bardzo lubią wyjazdy, jest to dla nich coś nowego, niezwykle ciekawego.

Każda kolonia Harry Potter będzie niezwykłą przygodą dla fana tej serii. Dodatkowo wakacje spędzone z innymi fanami młodego czarodzieja będą ogromną przyjemnością. Dziecko wróci z kolonii Harry Potter nie tylko z wspaniałymi wspomnieniami ale także z nowymi przyjaźniami. Kolonie Harry Potter integrują ze sobą uczestników. Grupy stają się zespołem. Nic w tym dziwnego, gdyż każdy fan Harrego Pottera bardzo ceni sobie przyjaźń.

Kolonie Harry Potter to gwarancja ciekawych oraz bezpiecznych wakacji. Bogaty program, komfortowe zakwaterowanie, pyszne wyżywienie, wykwalifikowana kadra, piękne lokalizacje, grupa rówieśnicza, moc atrakcji, duża dawka śmiechu – to właśnie tworzy udane i niepowtarzalne wakacje.

Zobacz nasze kolonie:

https://www.kogis.pl/kolonie/oboz-harry-potter-nad-morzem/

https://www.kogis.pl/kolonie/harry-potter-camp-hartowiec-na-mazurach/